nnp
11 آذر 1401 - 17:12

ملت ایران دست استکبار را از چپاول کوتاه کرده است

سمنان- نماینده ولی فقیه در استان سمنان بابیان اینکه ملت ایران همواره به گونه‌ای رفتار می‌کند که هرگز آب به آسیاب دشمن نمی‌ریزند، گفت: با حضور به موقع مردم دست استکبار از چپاول کوتاه شده است.

به گزارش خبرنگار مهر، حجت‌الاسلام مرتضی مطیعی ظهر آدینه در خطبه‌های نماز جمعه این هفته سمنان به میزبانی مسجد امام این شهر، ضمن بیان اینکه آمریکا و غرب بارها با رفتار خود طی چهار دهه گذشته اثبات کردند که دشمن ملت ایران هستند، ابراز داشت: دشمن از هر ابزاری استفاده کرد تا بتواند به اهداف شوم خود دست یابد اما حضور به موقع مردم ایران دست استکبار را از چپاول کوتاه کرده است.

وی با بیان اینکه پیروزی انقلاب باعث شد تا دشمن دیگر نتواند به کشور ما نفوذ داشته باشد، افزود: دشمن که موقعیت خود را در جهان با پیروزی انقلاب در خطر دید همه نوع ابزاری را آزمایش کرد تا بتواند مجدد به قدرت برگردد و این بار نیز اغتشاشات را بهانه کرد اما تیر آنها به هدف نخواهد خورد.

خطیب جمعه سمنان با بیان اینکه دشمن با راه اندازی آشوب‌های اخیر می‌خواهد توطئه‌های خود را پیش ببرد، ابراز داشت: موقعیت‌شناسی و بصیرت مردم آگاه ایران باعث کوتاهی دست دشمن از کشور ما شد و اثبات کردیم که هیچ گاه حاضر نیستیم آب در آسیاب دشمن بریزیم.

مطیعی با بیان اینکه تیر دشمن برای تشویق بازاریان و رانندگان به اعتصاب به سنگ خورده است، تصریح کرد: ملت ایران بارها اثبات کردند که تا پای جان برای حفظ انقلاب و نظام ایستادند و اجازه نمی‌دهند دشمن کوچک‌ترین تعدی به خاک کشور ما داشته باشد.

وی ضمن بیان اینکه اقتدار و عزت ایران در جهان همیشه برای دشمن گران آمده است، افزود: ۱۶ آذر روز مبارزه با استکبار است و این بار نیز دانشجویان با حضور خود در میان اجازه پایمال شدن خون شهدا را نخواهند داد و خواهند گفت که علیرغم وجود سختی و گرانی پای نظام همچنان ایستادیم.

منبع: مهر
شناسه خبر: 893231