نکته نگاران پارسی

نمایشگاه اتوموبیلیتی روسیه

نمایشگاه اتومبیلیتی روسیه

نمایشگاه اتومبیلیتی روسیه بزرگترین حضور نمایشگاهی ایران در سطح بین‌المللی است، به‌طوری که جمهوری اسلامی ایران در پاویونی با یک‌هزار و ۷۰۰ متر مربع سالن اختصاصی و ۹۰۰ متر غرفه، بزرگترین کشور حاضر در این نمایشگاه است که در طول تاریخ نمایشگاه های برون‌مرزی بی‌نظیر است و شرکت‌های خودروساز و قطعه‌ساز ایرانی آخرین دستاوردها خود را در معرض دید قرار دادند.

برای حضور در این نمایشگاه پس از خواندن شرایط  و توضیحات، فرم قرار داده شده را تکمیل نمایید.

شرایط شرکت در نمایشگاه اتومبیلیتی روسیه:

محاسبه هزینه غرفه نمایشگاه

برای حضور در نمایشگاه به دو صورت کانتردرپاویون و غرفه اختصاصی میتوان ثبت نام نمود:

  • کانتر در پاویون ٣٩٠٠یورو (شامل هزینه فضای نمایشگاهی، غرفه سازی، خدمات سالن، مترجم، پذیرایی، ثبت نام و مالیات کشور روسیه)
  • غرفه مستقل که باید ضریبی از ۱۲ باشد و هزینه آن به ازای هر متر مربع ۲۹۵ یورو میباشد. غرفه مستقل به ۴ صورت قابل انتخاب است:
    خطی(یک طرف باز)، گوشه (دو طرف باز)، شبه جزیره ای (سه طرف باز) و جزیره (چهار طرف باز)

این هزینه شامل: اجاره فضای نمایشگاهی، نظافت راهرو، امنیت غرفه و بیمه مسئولیت.

خدمات سالن (اجباری)

هر متر مربع ١٠٠ یورو
شامل: مترجم مسلط به زبان روسی، پذیرایی نمایشگاهی، استفاده از امکانات سالن VIP و مراسم افتتاحیه پاویون ایـــران، اســـتفاده از خدمـــات رســـانه ای، دعـــوت هیـــات های تجاری روس و ســـایر کشـــورها، حضور در نشســـت های تخصصی، حضور در کاتالوگ معرفی شرکت های ایرانی

بهای ثبت نام (اجباری)

غرفه دار اصلی: ٤٨٠ یورو (به ازای هر شرکت) شامل: درج نام شرکت (یا شرکت های گروه) در وب سایت رسمی نمایشگاه و هماهنگی و صدور کارت تردد غرفه داران. *در صورت تمایل به درج نام شرکت های زیرمجموعه در وب سایت نمایشگاه و بالای غرفه، به ازای هر شرکت ٤٥٠یورو دریافت می‌شود.

خدمات برندینگ (اجباری)

خدمات معمولی ٧٢٠ یورو شامل: درج لوگو شرکت در نقشه سالن در راهنمای بازدیدکنندگان

خدمات ویژه ٩٠٠ یورو شامل: درج لوگو در نقشه سالن و برجسته کردن آن در لیست شرکت کنندگان در راهنمای بازدیدکنندگان

* به هزینه کل فاکتور ٢٠٪ مالیات کشور روسیه اضافه می‌گردد.*

سایر خدمات

همچنین در صورت تمایل میتوانید از  خدمات نمایشگاهی که موسسـه نکته نگاران پارسی به نماینـــدگی از انجمن صنایع همگن قطعه سازان خودرو کشور در برگزاری این نمایشگاه ارایه می‌کند، استفاده کنید:

غرفه سازی

شما به شرکت غرفه ساز معرفی می‌شوید و تمامی مراحل از مشاوره، طراحی، چاپ بنرها، وسائل و امکانات مورد نیاز در غرفه و اجرای غرفه سازی با نظر و ارتباط مستقیم شما با غرفه ساز انجام خواهد شد. هزینه های غرفه سازی نیز در ایران محاسبه و دریافت می‌شود.

خدمات سفر

شامل: اخذ ویزای روسیه، پرواز رفت و برگشت، ترنسفر فرودگاهی، هتل محل اقامت، ترنسفر نمایشگاهی، تور بازدید از شهر مسکو، ضیافت شام در کشتی روی رودخانه مسکو و …

حمل و نقل

شامل هماهنگی های لازم با گمرک روسیه قبل از ارسال بار، ترخیص کالا از گمرک ایران، حمل بار به مسکو، ترخیص کالا در گمرک مسکو و …

آیا به کمک ما نیاز دارید؟

با ما همراه باشید تا بهترین استراتژی‌های دیجیتال مارکتینگ را تجربه کنید.

اسکرول به بالا